Z Bratislavy sa bude lietať novou linkou už aj do Larnaky (Cyprus)

od jozo

Z Letiska M. R. Štefánika (IATA: BTS) pribudnú priame lety do Larnaky na ostrove Cyprus. Od 1. júna 2019 bude pravidelné lety z Bratislavy do Larnaky s frekvenciou dvakrát týždenne prevádzkovať letecká spoločnosť Cyprus Airways. Nový dopravca na bratislavskom letisku bude hlavné mesto Slovenska spájať s prístavným mestom na juhovýchode Cypru vždy v utorky a v soboty. Lety na linkách CY250/CY251 zabezpečí Cyprus Airways lietadlami typu Airbus A319.

„Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím prispeje i k rozvoju turizmu na Cypre,“ vyhlásila Natalia Popova, obchodná riaditeľka spoločnosti Cyprus Airways. Letenky sú už v predaji na webe dopravcu https://www.cyprusairways.com/.

Cyprus Airways ponúkne na svojich pravidelných linkách dva typy leteniek – Basic a Flex. Letenka typu Flex ponúkne služby navyše, akými sú podaná batožina s hmotnosťou 23 kg, možnosť výberu sedadla v lietadle, aj dve príručné batožiny – menšia kabelka či batoh a príručná batožina s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55 x 40 x 20 cm. V letenke typu Basic budú mať cestujúci zarátanú podanú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55 x 40 x 20 cm, ktorá bude umiestnená v podpalubí, aj menšiu dámsku kabelku či batoh, ktorú si môžu vziať so sebou na palubu.

Prečítaj si tiež